نمایش 1–12 از 26 نتیجه

نمایش 9 24 36

در دنیای پر از پیچیدگی و سردرگمی، گاهی اوقات ساده‌ترین چیزها می‌توانند بیشترین آرامش را به ارمغان بیاورند. خرید فرش ساده، می‌تواند یکی از این لحظات ساده اما زیبا باشد. فرش‌ ساده، با طراحی خنثی و مینیمال خود، فضای آرامش بخش و هماهنگی را در منزل شما ایجاد می‌کنند. این فرش‌ها بدون پیچیدگی‌های اضافی، بر تمرکز بر روی کیفیت ساخت و کارایی متمرکز هستند.

انتخاب یک فرش مینیمال برای خانه شما، یک تصمیم هوشمندانه است که همزمان با ایجاد یک فضای زیبا، به سادگی و آرامش در زندگی روزمره شما کمک می‌کند. فرش‌های ساده، یک انتخاب بی‌نظیر برای کسانی هستند که دنبال یک فضای دکوراسیونی آرام و دلپذیر هستند.
در ادامه همراه ما باشید تا مهم ترین نکات هنگام خرید فرش مینیمال و ساده را با هم بررسی کنیم:

فرش مینیمال کرم

فرش ساده و مینیمال به چه فرشی می گویند؟

مینیمالیسم در واقع یک حرکت هنری و طراحی است که در دهه 1960 در نیویورک شروع شد و تأکید بر سادگی، فرم‌های خالص و عدم زیاده‌روی در طرح و نقش است. هنگامی که به فرش‌های مینیمال می‌اندیشیم، باید فرم‌های ساده، رنگ‌های خنثی را باید در نظر بگیریم.
فرش مینیمال عمدتا به فرشی اطلاق می‌شود که در طراحی آن بر سادگی،کم‌رنگی تأکید شده است. فرش‌ ساده معمولاً با رنگ‌های یکنواخت، الگوهای ساده و گرافیکی و بافت‌های خالص و بی دریغ طراحی شده‌اند.
هم چنین، فرش ساده معمولاً با رنگ‌های یکنواخت و طرح‌های کم رنگ طراحی شده‌اند. از آن‌ها معمولاً برای ایجاد یک زمینه یکنواخت و آرام برای دکوراسیون داخلی استفاده می کنند.

ویژگی فرش مینیمال

فرش‌ مینیمال معمولاً با ویژگی‌های خاصی تعریف می‌شوند که آن‌ها را از دیگر سبک‌های فرش‌ها متمایز می‌کند:

 • طراحی ساده:
  اولین ویژگی متمایزکننده فرش‌ مینیمال طراحی ساده و بی‌نظمی‌شان است. فرش ساده معمولاً با الگوهای مینیمال و رنگ‌های خنثی مانند خاکستری، سفید و مشکی طراحی می‌شوند. این طراحی‌ها می‌توانند خطوط ساده، دایره‌ها، مربع‌ها یا حتی الگوهای هندسی ساده دیگر باشند.
 • رنگ‌بندی خنثی:
  فرش‌ ساده معمولاً با رنگ‌های خنثی طراحی می‌شوند تا بتوانند به راحتی با دیگر عناصر دکوراسیون شما هماهنگ شوند. این رنگ‌ها می‌توانند شامل رنگ‌هایی مانند سفید، خاکستری، سیاه، قهوه‌ای یا حتی تن‌های پایه‌ای دیگر باشند.
 • انعطاف‌پذیری:
  فرش‌های مینیمال بسیار انعطاف‌پذیر هستند و به راحتی می‌توانند با هر سبک دکوراسیون داخلی هماهنگ شوند، چه سبک مدرن، سنتی، اسکاندیناوی، ساحلی و یا اینداستریال باشد.
 • کیفیت بالا:
  فرش ساده مجموعه مهر با استفاده از به روزترین تکنولوژی و طراحی تولید و به بازار عرضه می شوند. هم چنین با استفاده از الیاف طبیعی، ضد حساسیت و آنتی باکتریال بافته می شوند.

شما می توانید با مراجعه به بالای صفحه مجموعه بی نظیری از فرش ساده با رنگ بندی نود را مشاهده کنید و طرح دلخواه تان را انتخاب و اقدام به خرید کنید.

فرش مینیمال در دکوراسیون

امروزه فرش‌ ساده نقش بسیار مهمی در دکوراسیون منازل مدرن و معاصر دارند. فرش ساده با استفاده از طراحی خاص و رنگ‌های خنثی، می تواند یک فضای آرام و سازگار برای شما ایجاد می‌کند.
هم چنین فرش مینیمال به لطف طراحی ساده و خنثی آن ها، به سادگی با دیگر اجزای دکوراسیون هماهنگ می شوند. فرش های مینیمال می توانند با تقسیم کردن فضا، نقطه ای برای تمرکز یا نقطه مرجع در فضا ایجاد می کنند. در کل، فرش‌های مینیمال یک انتخاب بسیار عالی و مطمئن برای افرادی هستند که به دنبال سادگی، تمیزی و زیبایی در طراحی داخلی خود هستند.

فرش ساده طوسی مدرن

خرید فرش ساده

در دنیایی که پیچیدگی‌ها فراوان است، برخی اوقات زیبایی در سادگی است. فرش‌های ساده ما با تنوع طراحی‌ها و رنگ‌بندی‌ها، همچون نقاشی‌هایی بدون خط و خال، اما پر از حس و احساس به خانه‌ها زیبایی می‌بخشند. با کیفیت برتر و جنس‌های انتخابی، هر فرشی در مجموعه‌ی ما یک اثر هنری خاص است. چه تمایل به خرید حضوری داشته باشید و چه از طریق آنلاین، ما در خدمت شما هستیم. بیایید و زیبایی ساده و خاص را در فرش‌های ما تجربه کنید.